Шукаю Веру Голуб

Шукаю Веру Голуб

Сообщение Раман Кардонскі » 09 мар 2006, 21:01

Шукаю Веру Голуб (дзявочае Гарасюк) якая калісьці жыла ў вёсцы Ганчары, потым у двухпакоевай кватэры на, калі не памыляюся, Чапаева у дамах якія належылі Сельгастэхніцы.
Раман Кардонскі

Сообщение Гость » 10 мар 2006, 21:42

Дапамог бы, але такую не ведаю :roll:
Гость

Сообщение RESCUE » 10 мар 2006, 21:44

Каб мог - дык памог, але прабач, такую не ведаю
RESCUE
Новичок

Сообщение Раман Кардонскі » 12 мар 2006, 05:13

Дзякуй, хлопцы, за жаданьне дапамагчы. Гэта само па сабе каштоўна. На жаль ліставаньне зь ёй перарвалася десьці гадоў зь пяць па простай прычыне — ніводны мой звычайны паштовы ліст за гэты час не дасягнуў адрасата ў Беларусі. Наколькі я ведаю, то я не зьяўляюся выключэньнем. Даходзіла нават да сьмешнага. Пасылаў маці заказны ліст з паведамленьнем аб дастаўцы. Паведамленьне вярнулася. Сэрца ад радасьці запела — прарвала. Затэлефанаваў і, як халодная вада на галаву, пытаньне: "Які ліст?" Прыходзіцца пісаць брату ў Летуву, а той, пры нагодзе, адсылае ліст, калі бывае ў Беларусі. Вось так і жывём.
Раман Кардонскі
Прохожий

Сообщение Unlim » 12 мар 2006, 08:43

Не слышал про такую
Unlim
Новичок

Сообщение Раман Кардонскі » 13 мар 2006, 15:09

Unlim писал(а):Не слышал про такую

Можа хто чуў пра Віцю й Валю Нахаёў якія маюць хату на, калі не памыляюся, Гасьціловіча? Дакладны адрас не памятаю. Ці можа пра Міхала Гарасюка бацьку, Веры й Мішы Гарасюкоў, які жыве на мяжы в. Ганчары і Валожына. Калісьці ён працаваў шафёрам у лясгасе, зараз пэўна на пэнсыі. Малы, як мы яго клікалі, Міша Гарасюк, мой мае хату побач з бацькам. Адрас, калі не памыляюся, быў Савецкая — 4.
Раман Кардонскі
Прохожий

Re: Шукаю Веру Голуб

Сообщение LukasD » 21 фев 2007, 19:56

Раман Кардонскі писал(а):Шукаю Веру Голуб (дзявочае Гарасюк) якая калісьці жыла ў вёсцы Ганчары, потым у двухпакоевай кватэры на, калі не памыляюся, Чапаева у дамах якія належылі Сельгастэхніцы.

Здравствуйте, я кажется знаю про кого вы говарите, если не ошибаюсь конечно. Если это то человек, то вроде и живет по старому адресу. Подробно вам расказать ни чего не смогу, т.к. у нас разные возрастные категории. Но думаю, помочь связатся смогу. Если хотите чтото уточнить, пишите на lukasdm@tut.by или icq 197988927 (предпочтительнее).
LukasD
Новичок

Re: Шукаю Веру Голуб

Сообщение Раман Кардонскі » 24 апр 2007, 19:19

LukasD писал(а):Здравствуйте, я кажется знаю про кого вы говарите, если не ошибаюсь конечно. Если это то человек, то вроде и живет по старому адресу. Подробно вам расказать ни чего не смогу, т.к. у нас разные возрастные категории. Но думаю, помочь связатся смогу. Если хотите чтото уточнить, пишите на lukasdm@tut.by или icq 197988927 (предпочтительнее).

Шчырае дзякуй за тое, што адгукнуліся. Сёньня паслаў эмэйл на пададзны адрас. Даўно не заходзіў на гэтую бачыну — бракуе часу.
Раман Кардонскі
Прохожий

Вернуться в Поиск людей